بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع بطری پت پلاستیکی دسته دار

یکی از نیاز های اولیه هر انسانی نوشیدن آب است. راه های زیادی برای نگهداری و حمل و نقل آب وجود دارد که پراستفاده ترین و راحت ترین آن ها، بطری‌ پت پلاستیکی است. این نوع از پت ها از پلاستیک های بسیار با کیفیت و مرغوب ساخته شده اند و هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ها ندارد. برخی از این بطری ها در ساختار خود دارای دسته می باشند. این دسته ها باعث استفاده راحت تر و بهتر از بطری خواهد شد. مراکز توزیع بطری پت پلاستیکی دسته دار، بهترین و با کیفیت ترین بطری‌ پت ها در سایز ها و اندازه های مختلف به مشتریان عرضه می کند.

مراکز توزیع بطری پت پلاستیکی دسته دار

کاربرد بطری پت پلاستیکی دسته دار 2 لیتری

کاربرد بطری پت پلاستیکی دسته دار 2 لیتری کاربرد بطری پت دسته دار ۲ لیتری بسیار زیاد و متنوع می باشد. این بطری ها دارای اندازه ها و ارتفاع های بسیار استاندارد و مناسب هستند. این بطری ها به راحتی در کیف های حمل کننده وسایل جا گرفته و قابل استفاده هستند. این بطری ها بسیار مناسب برای کسانی می باشند که ورزش می کنند و در مکان هایی چون پارک ها که آب آشامیدن در دسترس نیست، می توانند از این بطری ها استفاده کنند و چون دارای دسته می باشند می توانند از دسته آن ها را به دست بگیرند.

كاربرد دیگر این بطری ها، در هنگام بازیافت کردن آن ها می باشد. این بطری ها وقتی به دو نیمه تقسیم شوند، تبدیل به گلدان کوچک می شوند و می توان انواع گیاه های مختلف را در آن ها کاشت. این بطری ها دارای سه لایه هستند و برای باغبانی و آبیاری گیاه مناسب می باشند و می توان آن ها را برای گیاهان مختلف استفاده کرد.

قیمت بطری پت پلاستیکی دسته دار در بازار

قیمت بطری پت پلاستیکی دسته دار در بازار مرکز فروش بطری پت پلاستیکی دسته دار، بهترین و با کیفیت ترین بطری ها را با اندازه های مختلف و رنگ های متنوع و دسته های پلاستیکی و پی وی سی به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می نمایند. فروش و قیمت بطری پلاستیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی‌ برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت بطری ها، اندازه و سایز آن ها می باشد. به هر میزانی که سایز بطری ها بلند تر و قطر آن ها بزرگ تر باشند، به همان نسبت قیمت آن ها افزایش پیدا کرده و گران تر می شوند.

دومین عامل تعیین کننده قیمت، جنس دسته های بطری می باشد. بطری هایی که دارای دسته های پلاستیکی فشرده هستند، نسبت به بطری هایی که دارای دسته های پلاستیکی معمولی و ساده هستند، قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید