مرجع پخش دبه پلاستیکی کوچک

اولین و بزرگ ترین مرجع پخش دبه پلاستیکی کوچک همان تولید کنندگان این محصول هستند که دبه های بسیار مرغوب را با بهترین قیمت در میان متقاضیان پخش و عرضه می دارند.

اگر خریدار و فروشنده دبه هستید بهتر است در ابتدا به این مراکز پخش مراجعه کنید تا هم صاحب اصل جنس شوید و هم به دلیل نبود هیچ واسطه ای قیمت خرید شما کاهش یابد.

مرجع پخش دبه پلاستیکی کوچک

معرفی انواع دبه پلاستیکی از نظر شکل ظاهری

معرفی انواع دبه پلاستیکی از نظر شکل ظاهری

دبه های پلاستیکی ظروف پر کاربرد و ضروری است که جهت ریختن مواد مایع و جامد در آن به کار می رود و انواع و قیمت های مختلف دارد، از این رو تولید و خرید و فروش آن دارای رونق خوبی است

دبه پلاستیکی در ابعاد مختلفی تولید می شوند که بیشتر در دو نوع مات یا شفاف و مات تولید می شود و در بازار وجود دارد. انواع دبه های پلاستیکی شفاف در اکثر موارد با ابعاد کوچک تر تهیه می شود و به صورت حداکثر پنج لیتری و حداقل نیم لیتری تولید شده و عرضه می شوند. نوع بزرگ دبه ها نیز تولید می شود که حدود ده تا پنجاه لیتری است و برای حمل شیر، دیگر مایعات خوراکی و شیمیایی استفاده می شود.

برخی از انواع دیگر دبه بدنه ای دارد که ضخامت آن بسیار کم است اما در عین مقاومت زیادی دارد. این نوع دبه ها بیشتر جهت نگهداری و ارائه برخی از مواد خوردنی مانند ترشیجات استفاده می شود. معمولا ضخامت بدنه با توجه به کاربرد و وزن مواد درون آن تولید می شود.

برخی از انواع دبه ها در درب های آن تفاوت است. مثلا درب های برخی دبه ها ساده است و برخی دیگر درب های پیچی و پرسی است. تفاوت دیگر انواع دبه در دسته های آن است و دارای دسته های سیمی می باشد و انواع دیگر دبه دسته های فلزی دارد و هر کدام کاربرد متفاوت دارد.

برخی از دبه ها طول و ارتفاع کمتری دارد و کوتاه است که مخصوص حمل نفت یا بنزین و مواد شیمیایی است و ضخامت زیادی دارد. نوع بلند و کشیده دبه ها موجود است که بیشتر مخصوص ریختن مواد خوراکی می باشد و کمی نازکتر است.

رنگ دبه ها نیز متفاوت است. برخی شفاف و بی رنگ و برخی دیگر سفید می باشد. دبه های رنگی مانند آبی و یا زرد و بنفش هم تولید و عرضه می شود. شکل ظاهری دبه ها هم متنوع می باشد. برخی حالت مربع و کشیده بوده و طول زیاد دارد. برخی بیضی یا استوانه ای شکل و کوتاه یا بلند است.

عوامل موثر بر کیفیت دبه پلاستیکی

عوامل موثر بر کیفیت دبه پلاستیکی

دبه پلاستیکی برای حمل مایعاتی چون شیر و دوغ و مانند آن و یا انواع ترشیجات استفاده می شود. دبه ها کیفیت و جنس های متفاوتی دارند. اگر تولید کننده ها مواد اولیه مرغوب را جهت تولید دبه فراهم کنند و آن را طبق اصول استاندارد و اساسی تولید کنند مسلما کیفیت دبه ها خوب و مناسب خواهد بود.

همچنین اگر دبه ها توسط نیروی متخصص و با دستگاه های مجهز و پیشرفته تهیه شود بر کیفیت دبه ها بسیار موثر است. برخی تولید کننده ها برای کیفیت بیشتر دبه ها آنها را در آزمایشگاه تست می کنند و عیوب آن را بر طرف می سازند تا جنس بهتری داشته باشد.

دما و گرمایی که تحت آن دبه ها تولید می شود و شکل می‌گیرند، در کیفیت آن اثر فراوان دارد. روش تولید و محیط و شرایط آن نیز از دیگر معیارهایی است که هر چه استاندارد و صحیح تر باشد کیفیت دبه را بالا می برد.

برندهای متفاوتی در زمینه ساخت و تولید دبه های پلاستیکی فعالیت می کنند و برخی از این برندها با داشتن سالها تجربه و قدمت دبه هایی تهیه می کنند که کیفیت خوب و مناسبی دارد و کارآیی آن زیاد است.

کیفیت دبه ها با توجه به کاربرد آن هم تعیین می گردد، مثلا برای مواد خوراکی نیازی نیست جنس و کیفیت دبه خیلی خوب باشد، ولی برای مواد شیمیایی یا مواد سنگین وزن باید کیفیت،جنس و مقاومت دبه های پلاستیکی بهتر و بیشتر باشد.

قیمت توزیع دبه پلاستیکی کوچک

قیمت توزیع دبه پلاستیکی کوچک دبه های پلاستیکی توسط مراکز مختلفی توزیع می شوند و قیمت هر یک به عوامل متعددی همچون نوع توزیع کننده وابسته است. اصلی ترین توزیع کنندگان دبه پلاستیکی کوچک تولید کنندگانی هستند که محصولی با جنس خوب و مرغوب را میان متقاضیان توزیع می کنند و قیمت توزیع به دلیل نبود هیچ واسطه ای بسیار ارزان تر است.

اگر دبه ها توسط نمایندگی های معتبر در سراسر کشور توزیع شود، قیمت توزیع بسیار کمتر است، زیرا آنها محصول را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند. گاهی توزیع دبه توسط سایت های اینترنتی و عرضه کننده های مجازی انجام می شود که در این صورت هیچ دلالی وجود ندارد و قیمت توزیع بسیار کمتر و مقرون به صرفه است.

شرایط بازار، نیاز مشتریان، وضعیت اقتصاد کشور، نیاز روز بازار و نوع و کیفیت محصول از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار بر توزیع دبه پلاستیکی کوچک است که قیمت پخش و توزیع را کاهش یا افزایش می دهد.

صادر کننده بهترین دبه پلاستیکی کوچک

صادر کننده بهترین دبه پلاستیکی کوچک در ایران و در اغلب شهرها کارخانه های تولید کننده مواد پلاستیکی و از جمله دبه های پلاستیکی فراوانی وجود دارد. یکی از بزرگ ترین آنها در شهر همدان است که بهترین دبه ها را تولید می کنند و از برترین صادر کننده دبه های کوچک هستند.

اگر تولید کننده ها دبه ها را با مواد اولیه خوب و با مشورت تجربه و دانش کارشناسان تولید کنند، جنس خیلی خوبی خواهد داشت و برای صادر در داخل و خرج کشور مناسب می باشد و سود فراوانی برای صادر کننده به همراه دارد.

بهتر است صادر کننده بهترین دبه پلاستیکی کوچک محصول را مستقیما از تولید کنندگان خریداری نمایند تا اصل جنس با کمترین قیمت به دستشان برسد و در این صورت صادرات آن هم رونق خوبی داشته باشد. در اغلب شهرها تعداد صادر کننده های این محصول تقریبا زیاد است که به روش های مختلف در کار صادرات دبه فعالیت کرده و سود فراوانی کسب می کنند.

کشورهای همسایه مانند کشور عراق یکی از خریداران بزرگ پر طرفدار محصولات پلاستیکی مانند دبه است و از این روی صادر کننده ها دبه های پلاستیکی را بیشتر به عراق صادر می کنند تا درآمد فراوان تری به دست آورده و رونق بیشتری به صادرات ببخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما