مرکز توزیع بطری بسته بندی روغن کنجد

خریدارن معمولا به دنبال خرید محصولات با بسته بندی های مناسبی هستند که استفاده از آنها راحت و آسان بوده و وقت گیر نباشد. بطری روغن کنجد نیز شامل این قاعده می شود که انواع مختلفی داشته و نوع دسته دار یا قطره چکان آن بیشتر مورد استفاده و استقبال است و از این روی توزیع این بطری ها رونق بیشتری دارد.

مرکز توزیع بطری بسته بندی روغن کنجد

خصوصیات بطری روغن کنجد 2 لیتری شفاف

خصوصیات بطری روغن کنجد 2 لیتری شفاف روغن کنجد ماده ای مفید و پرخاصیت و پر طرفدار است و در بسته و بطری های کوچک و بزرگ و ساده و یا قطره چکان و دسته دار و بی دسته قرار دارد و هر کدام کاربرد و خریداران خود را دارد. ویژگی بارز بطری روغن کنجد 2 لیتری شفاف دسته دار بودن و در نتیجه استفاده بسیار راحت و آسان آن است که برای بانوان و آشپزها مهم می باشد.

شفاف بودن این بطری نیز خصوصیت خوب دیگر آن است که به آسانی ماده در بطری دیده می شود و بسته آن با مواد دیگر اشتباه نمی شود. بزرگ بودن این بطری نیز برای بسیاری از خریداران مطلوب است چرا که تا مدتها آن را دارند و از خرید دوباره آسوده هستند و برای عمده خریداری کردن هم مناسب است.

معمولا جنس بطری روغن پلاستیکی است و برای همین وزن جندانی ندارد و سبک وزن است و استفاده از آن راحت است و از این گذشته این بطری های شفاف قابل بازیافت بوده و به محیط زیست هم آسیبی نمی رساند و در بیشتر فروشگاه ها نیز وجود دارد. بنا به دلایل ذکر شده و موارد دیگر تولید و فروش بطری شفاف در سایزهای کوچک و بزرگ و شکل های مختلف صورت می گیرد و رواج خوبی دارد.

فروش بدون واسطه بطری روغن کنجد دسته دار

فروش بدون واسطه بطری روغن کنجد دسته دار روغن کنجد ماده ای مفید و بی نظیر است که با وجود قیمت بالایی که دارد ولی در بیشتر آشپزخانه های ایرانیان یافت می شود و استفاده زیادی دارد. از این روی تولید آن در حجم و بسته های مختلف صورت می گیرد. بطری های این روغن در شکل و طرح و اندازه های گوناگون و از جمله بطری روغن کنجد دسته دار تولید شده و در درجه اول بی واسطه و مستقیم توسط تولید کنندگان توزیع شده و با قیمت ارزان به فروش می رسد.

گاهی فروش بی واسطه این محصول توسط نمایندگی های آها صورت می گیرد که به قیمت درب کارخانه محصول را به فروش می رسانند و از این روی برای خریدار بسیار ارزان تر می شود. فروش بطری بسته بندی روغن کنجد نیز توسط سایت های اینترنتی انجام می گیرد و به علت نبود دلال قیمت خرید کالا کاهش چشمگیری می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما