مرکز پخش جار پلاستیکی درب کانتینری نقره ای

جار نوعی ظرف دهن گشاد است که از آن برای بسته بندی انواع مختلف مواد غذایی نظیر مربا، ترشی و غیره استفاده می شود. امروزه جارها در دو نوع پلاستیکی و شیشه ای به بازار عرضه شده اند و هر یک از آنها دارای خصوصیات و ویژگی های متمایزی می باشند. در مرکز پخش انواع جار پلاستیکی درب کانتینری نقره ای، حجم قابل توجهی از این نوع جار به مشتریان ارائه شده است و کارخانه داران و تولید کنندگان می ‌توانند برای بسته بندی مواد غذایی خود این جارها خریداری نمایند.

مرکز پخش جار پلاستیکی درب کانتینری نقره ای

جار پلاستیکی درب کانتینری چیست؟

جار پلاستیکی درب کانتینری چیست؟ جار پلاستیکی درب کانتینری یکی از پرطرفدارترین ظروفی است که از آن برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. اگر بخواهیم به خصوصیات این نوع جار اشاره کنیم، در وهله اول می توانیم به درب فلزی کانتینری آن اشاره کنیم که علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، خیلی محکم می شود و از کپک زدن مواد غذایی درون خود جلوگیری به عمل می آورد.

این درب ها به صورت پیچی هستند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. به طور کلی جار های پلاستیکی اگر از ابعاد خوبی برخوردار باشند و طراحی بدنه آنها به صورت خوش دست انجام شده باشد، از فروش بالاتری برخوردار خواهد بود. چرا که چیدمان این جارها درون قفسه و جعبه بسیار راحت ‌تر انجام می ‌شود و خریداران و مشتریان از این ظروف رضایت بیشتری دارند.

جار پلاستیکی درب کانتینری دارای فضای بسیار مناسبی برای چاپ لیبل بر روی خود است و به راحتی می توان برند محصول و مشخصاتش را بر روی این جا رها چسباند. ابعاد مختلفی از این جارها با حجم های مختلف در بازار در دست می باشد که از آن جمله می توانیم به حجم ۳۵۰ سی سی با ارتفاع ۱۳ سانتیمتر و قطر ۷ سانتیمتر اشاره نماییم. این جا‌رها در سطح مقطع های مختلف نظیر دایره و مربع به مشتریان ارائه شده اند و رنگ درب آنها در سه رنگ نقره ای، طلایی و مشکی می باشد.

فروشگاه عرضه جار پلاستیکی درب کانتینری

فروشگاه عرضه جار پلاستیکی درب کانتینری وب سایت ما به عنوان فروشگاه عرضه جار درب کانتینری پلاستیکی اقدام به توزیع آنلاین این محصول به مشتریان می کند. از آنجایی که جارهای پلاستیکی دارای خصوصیات متمایز و برجسته ای هستند که منجر به بالا رفتن محبوبیت آنها در بین تولید کنندگان مواد غذایی شده است، در نتیجه تولید کنندگان این نوع ظروف سعی کرده‌ اند تا ابعاد مختلف از این جارها را به بازار ارائه کنند تا مشتریان بتوانند از آنها برای بسته بندی مواد غذاییشان استفاده کنند.

علاوه بر این به دلیل اینکه این محصول به صورت گسترده مورد نیاز خریداران می باشد، تولید کنندگان آن با بهره گیری از دستگاه های به روز و جدید سعی کرده ‌اند تا درصد تولید محصولات خود در طول روز را افزایش دهند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما