مرکز پخش سبد میوه باغی 20 کیلویی

تولید کنندگان میوه برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات خود از سبدهای پلاستیکی استفاده می‌کنند .سبد پلاستیکی معمولاً ۲۰ کیلویی میوه را در خود جای می دهد و از مواد درجه یک و مرغوب ساخته شده است مراکز پخش سبد میوه باغی این محصول را به صورت عمده و جزئی به دست مشتریان می‌رساند. فروشگاه سبد میوه به صورت حضوری و به صورت اینترنتی انواع سبد میوه باغی 20 کیلویی را با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

مرکز پخش سبد میوه باغی 20 کیلویی

روش های فروش سبد میوه باغی

روش های فروش سبد میوه باغی سبد میوه باغی در سایزها و رنگهای متنوع در بازار موجود است و بر روی آنها سوراخ های زیادی وجود دارد که باعث می‌شود هوا در بین میوه‌ها جریان یابد و از فساد میوه جلوگیری می‌کند. سبدهایی که سایز بزرگتر دارند برای میوه های بزرگ مناسب هستند و سبدهای سایز کوچک برای میوه های کوچک مناسب می باشند .از بهترین خصوصیات این محصول آن است که پس از شکستن به کارخانه های بازیافت فرستاده می‌شود و دوباره در چرخه تولید جریان پیدا می‌کند.

سبد میوه باغی از مواد پلاستیکی درجه یک ساخته می‌شود و از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است و گزینه بسیار مناسبی برای بسته بندی و حمل میوه می باشد. مراکز فروش و توزیع کنندگان این محصول فروش خود را به صورت مستقیم و غیر حضوری و کلی و نیز به صورت حضوری انجام می‌دهند سبد میوه باقی مزایای زیادی دارد از جمله اینکه دو عدد سبد میوه را می‌توان روی هم قرار داد و بر هم چفت می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند.

این محصول از مواد بازیافتنی تولید می‌شود و قیمت آن به حداقل می‌رسد و بسیار کم هزینه می باشد فروش غیر حضوری انجام می‌شود تا مشتریان بیشتری از این روش استقبال کنند این سبدها در برابر فشار و سنگینی میوه ها مقاومت زیادی دارند و به آسانی جابجا می‌شوند و در کنار خود جای دست دارند و حمل میوه را آسان‌تر می‌کند. به دلیل تولید سبد میوه باغی از مواد اولیه و درجه یک و مرغوب از انتقال و ورود قارچها و باکتریها به میوه جلوگیری می کند و میوه از خراب شدن و فاسد شدن در امان می ماند.

تامین سبد میوه باغی 20 کیلویی

تامین سبد میوه باغی 20 کیلویی سبد میوه باغی در رنگهای متنوع و سایزهای مختلف در کارخانه های تولید شده و روانه بازار می گردد این محصول بعد از تولید در بسته‌بندی‌های مناسب قرار گرفته و به عمده‌فروشی ها فرستاده می‌شود تامین سبد میوه باغی توسط تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان این محصول انجام می گردد و با قیمت مناسب و ارزان به سراسر کشور توزیع می‌شود. خریداران با مراجعه به این سایت می توانند بهترین و با کیفیت ترین سبد پلاستیکی میوه باقی ۲۰ کیلویی را به صورت آنلاین سفارش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما