مرکز پخش سبد میوه تاشو ارومیه

سبد میوه تاشو جزو جدیدتربن محصولات کاربردی در داخل بازار هستند که به علت کارایی فراوانی که دارند بسیار مورد استقبال خریداران و کشاورزان و توزیع کنندگان میوه و صیفی جات قرار گرفته اند. سبد تاشو ارومیه که از با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات موجود در بازار می باشد که به علت قیمت مناسب و جنس مرغوب و رنگ بندی بسیار متنوع بسیار پر فروش شده است. مرکز پخش سبد میوه تاشو ارومیه اقدام به تولید وسیع و توزیع به سراسر ایران با قیمت مناسب نموده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرکز پخش سبد میوه تاشو ارومیه

رنگ‌بندی سبد میوه سیب

رنگ‌بندی سبد میوه سیب برای تولید این محصول با کیفیت بالا از بهترین پلاستکی ها با درجه ممتاز استفاده می شود رنگ های سبد میوه سیب و سابگیر میوهدها بسیار متنوع و زیبا می باشد. از این سبد ها برای دستچین کردن میوه ها جمع اوری و حتی نگهداری اتواع میوه در سرر خانه ها استفاده می شود. به دلیل تنوع انواع میوه ها در فصل های مختلف به منظور نگهداری بهتر است از سبد های رنگی برای جدا سازی میوه ها و دسترسی راحت تر بر اساس رنگ سبد استفاده کرد.

در گذشته به علت استفاده از پلاستیک های بازیافتی و درجه دو و سه رنگ سبد میوه و سبد های سیب کدر و تیره به رنگ های سبز و آبی تیره مشکی و یا سفید بود اما امروزه تولید کننده ها برای بالا بردن میزان کیفیت و رضایت مشتریان همچنین فروش و افزلیش سود خود اقدام به تولید انواع این محصولات با مواد درجه یک در طرح ها و اندازهدهای مختلف همچنین رنگ بندی بسیار زیبا و متنوع نموده اند.

علاوه بر رنگ بندی دلایل فروش بالای این محصولات داشتن دسته های محکم و مقاوم که سنگینی سبد میوه را کاملا تحمل می کند و نمیشکند استحکام سبد ها که به راحتی در مقابل گرما و سرما پوسیده نمی شوند و وزن بالایی را تحمل می کنند.

قیمت سبد میوه تاشو

قیمت سبد میوه تاشو قیمت سبد میوه تاشو ارومیه بسته به مواد اولیه به کار رفته و جنس پلاستیک استفاده شده و همچنین سایز سبد متفاوت می باشد این محصول نو ظهور به علت جمع شدن سبد و فضای کمی که در کارگاه ها باغ های میوه و انبار ها می گیرد بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است و باعث فروش بیشتر و سود دهی فراوانی برای تولید کننده می باشد. برای تهیه انواع این محصولات پلاستیک با کیفیت و مرغوبیت کالا میتوان به فروشندگان و تولید کنندگان معتبر مراجعه و برای کاهش هزینه ها اقدام با خرید عمده این محصولات نمود. با خرید با صورت کلی میتوان تخفیف بسیار خوبی از فروشنده گان دریافت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما