پخش عمده سبد باغی میوه پلاستیکی

سبد میوه پلاستیکی در ابعاد مختلف برای انواع میوه تولید می شود که با توجه به نوع ماده اولیه دارای کیفیت های متفاوت هستند و با قیمت بسیار مناسبی ارائه می شود و به همین دلیل مورد استقبال باغداران و مصرف کنندگان می باشد، پخش عمده سبد باغی میوه پلاستیکی توسط شرکت ها و فروشندگان معتبر بسیاری انجام می گیرد و این محصول با کیفیت های مختلف و قیمت مناسب در بین خریداران توزیع می گردد.

پخش عمده سبد باغی میوه پلاستیکی

میزان دوام و استحکام سبد پلاستیکی

میزان دوام و استحکام سبد پلاستیکی

میزان دوام و استحکام سبد پلاستیکی با توجه به کیفیت مواد اولیه این محصول متفاوت است و این محصول از مواد اولیه درجه یک و یا مواد بازیافتی تولید می شود و البته رعایت استاندارد های تولید نیز در کیفیت این محصول تاثیر دارد، محصولاتی که از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید می شوند استحکام بالایی دارند و به راحتی مقاومت خود را از دست نمی دهند و دچار شکستگی نمی شوند.

سبد های باکیفیت و درجه یک استحکام بالایی دارند و برای نگهداری طولانی مدت میوه ها و یا برای حمل و نقل میوه ها در مسافت های طولانی مناسب هستند و همچنین این محصول را می توان برای چندین سال مورد استفاده قرار داد زیرا کیفیت بالایی دارد و به راحتی کهنه و یا شکسته نمی شود، البته نوع دیگر سبد پلاستیکی از مواد اولیه بازیافتی تولید می شوند که این نوع سبد ها به عنوان سبد یکبار مصرف تولید می شود و البته این محصول نیز استحکام خوبی دارد و به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال مصرف کنندگان بسیاری می باشد.

سبد پلاستیکی هایی که از مواد بازیافتی تولید می شوند به سبب کارایی مناسب پ قیمت ارزان بسیار پرطرفدار هستند و به همین دلیل در حجم بالایی تولید می شوند، این نوع سبد ها هر چند برای یکبار مصرف تولید می شوند اما می توان آنها را نگهداری نمود و برای برداشت میوه مورد استفاده قرار داد.

انواع سایز سبد میوه پلاستیکی

انواع سایز سبد میوه پلاستیکی

انواع سایز سبد میوه پلاستیکی در ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک تولید می شوند و این سایز بندی سبد میوه به دلیل تنوع میوه ها می باشد که برخی به دلیل بافت بسیار نرمی که دارند لازم است در سبد هایی نگهداری شوند که دارای دیواره کوتاه و حجم کم هستند و در این صورت به بهترین شیوه از آنها نگهداری می شود زیرا قرار دادن میوه ها بر روی هم سبب فشار به میوه های زیرین و خراب شدن انها می شود.

انواع سبد در سایز های مختلف دارای طرح های متفاوت هستند و همچنین دارای دیواره های بلند و یا کوتاه هستند که در سایز های مختلف می توان از آنها برای نگهداری و خمل و نقل انواع میوه استفاده نمود.

سبد های میوه بزرگ برای نگهداری و حمل و نقل میوه هایی که دارای بافت سفتی هستند مناسب هستند و این میوه ها شامل سیب، پرتقال و غیره هستند، البته سبد ها میوه با ابعاد متوسط نیز برای میوه هایی مانند کیوی، پرتقال و غیره مناسب هستند.

مراکز خرید سبد میوه پلاستیکی

مراکز خرید سبد میوه پلاستیکی

مراکز خرید سبد میوه پلاستیکی از عرضه کنندگان معتبر این محصول هستند که انواع سبد پلاستیکی را در سایز های مختلف و کیفیت های متفاوت با قیمت بسیار مناسب و ارزان به صورت عمده در بین خریداران عمده توزیع می نماید و البته مورد استقبال خریداران عمده بسیاری هستند.

قیمت سبد پلاستیکی با توجه به کیفیت و هزینه های تولید متفاوت است و محصولات باکیفیت تر به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک با قیمت بالاتری عرضه می شوند و البته علاوه بر این سبد میوه پلاستیکی را به صورت عمده و مستقیم می توان با قیمت ارزان تری خریداری نمود و امروزه با وجود اینترنت خرید آسان و کم هزینه این محصول برای مشتریان در مناطق مختلف کشور امکان پذیر است و خریداران عمده می توانند به آسانی محصولات مرغوب را با هزینه کم سفارش و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما