بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم بطری پت پلاستیکی طرح دار

امروزه بسیاری از محصولات غذایی و نوشیدنی ها در بطری های پت پلاستیکی نگه داری می شوند. این بطری های پت دارای ویژگی های خاصی هستند که آنها را برای این کار مناسب کرده اند. در سال های اخیر انواع طرح دار این محصولات نیز به بازار ارائه شده اند که بر بازار پسندی آنها افزوده اند. پخش بطری پت پلاستیکی طرح دار توسط عرضه کننده این محصول به بازار انجام می شود و خریداران می توانند به راحتی آن را برای هر نقطه از کشور درخواست دهند.پخش مستقیم بطری پت پلاستیکی طرح دار

بطری پت پلاستیکی طرح دار رنگی 60 میلی

بطری پت پلاستیکی طرح دار رنگی 60 میلی بطری های پت پلاستیکی طرح دار رنگی بر اساس سفارش و نیاز بازار در انواع حجم ها توسط کارخانه های سازنده ساخته می شوند. بطری پت رنگی 60 میلی لیتر یکی از انواع این محصول می باشد که به دلیل حجم کمی که دارد می تواند برای نگه داری مایعات و روغن های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

این نوع بطری ها در طرح های متنوع مانند طرح کتابی ساخته می شود و گاها در داروخانه ها برای قرار دادن داروهای دست ساز مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت این بطری های معمولا 1 تا 2 میلی متر است که مقاومت زیادی در برابر فشار دارند اما نسبت به انواع اشیاء نوک تیز دارای مقاومت کمتری هستند و سوراخ می شوند.

تنوع رنگ و طرح در این بطری ها به جذابیت آنها افزوده است و به همین خاطر در افزایش بازار پسندی انواع مختلف محصولات بسیار تاثیرگذار هستند و از محصولات صادراتی کشور به همسایگان نیز به شما می روند.

خرید کلی بطری پت پلاستیکی طرح دار از کارخانه

خرید کلی بطری پت پلاستیکی طرح دار از کارخانه

خرید کلی بطری پت پلاستیکی طرح دار از کارخانه یکی از گزینه های بسیار عالی برای کسانی است که به انواع این بطری ها نیاز دارند. در این نوع خرید واسطه ای بین خریدار و کارخانه وجود نخواهد داشت و قیمت ارائه این محصول پایین ترین قیمت ممکن خواهد بود همچنین پخش بطری طرح دار به صورت مستقیم صورت می گیرد و می تواند به دورترین نقاط کشور ارسال گردد.

در این روش خرید، خریدار از طریق همین سایت که توسط کارخانه تولید کننده انواع این بطری ارائه شده است با انواع مختلف این بطری های طرح دار آشنا می شود و با کلیک روی گزینه های مورد نظر و انتخاب آنها می تواند به راحتی نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کند.

خرید کلی این بطری ها با قیمت ارزانی انجام می شود و به این ترتیب بسته بندی محصول نهایی کارخانجات مختلف یعنی بطری های پت تاثیر چندانی بر هزینه تمام شده محصولات نهایی آنها ندارد بنابراین این خرید از نظر اقتصادی برای آنها بسیار به صرفه است.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید