پخش کننده سبد میوه عمده

سبد میوه عمده با کیفیت های متفاوت و رنگ های متنوع تولید می شوند و با توجه به میزان تقاضایی که برای این محصول وجود دارد در سایز و قالب های مختلف ارائه می شوند، این سبد های میوه با قیمت بسیار مناسبی عرضه می شوند زیرا مواد اولیه تولید این محصول با قیمت ارزان و به فراوانی در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد، خرید سبد میوه عمده از پخش کنندگان معتبر این محصول به صورت اینترنتی و با قیمت ویژه و ارزان انجام پذیر است.

پخش کننده سبد میوه عمده

سبد میوه چه ابعادی دارد؟

سبد میوه چه ابعادی دارد؟

سبد میوه در ابعاد مختلف و در مدل های مختلفی توسط تولید کنندگان متعددی تولید می شوند که در رنگ های متنوع و کیفیت های مختلفی تولید می شود، در حقیقت انواع سبد میوه با توجه به ابعادی که دارند برای نگهداری انواع مختلف میوه مورد استفاده قرار می گیرند.

  • سبد میوه بزرگ: سبدهایی هستند که دارای بزرگترین ابعاد هستند و گنجایش 18 تا 30 کیلو میوه را دارند و از آنجایی که در این نوع سبد ها میوه ها بر روی هم قرار می گیرند برای میوه های با بافت نرم مناسب نیستند و این دسته از سبدها برای نگهداری و جابجایی میوه‌های با بافت سفت و سنگین استفاده می‌شوند که از جمله این میوه ها سیب و انار هستند.
  • سبد میوه متوسط: این نوع سبدها دارای ابعادی متوسط هستند و جهت نگهداری 8 تا 14 کیلو میوه مناسب هستند و برای نگهداری میوه های مختلف با بافت سفت و یا متوسط مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع میوه هایی مانند پرتقال، لیمو شیرین و غیره در این سبد ها قرار می گیرند و همچنین برای نگهداری و جابجایی گوجه فرنگی نیز مناسب هستند.
  • سبد میوه کوچک: سبدهایی هستند که در کوچکترین سایز تولید می شوند و قابلیت گنجایش 2 تا 8 کیلو میوه را دارند. این سبدها برای میوهای با بافت بسیار نرم و حساس را مورد استفاده قرار می گیرند و میوه های گیلاس، آلبالو، زردآلو، توت‌فرنگی و انجیر در این دسته از میوه ها قرار دارند..

قیمت خرید سبد میوه عمده

قیمت خرید سبد میوه عمده

قیمت سبد میوه عمده با توجه به کیفیت این محصول ‌متفاوت است، انواع این محصول با کاربرد مواد اولیه متفاوتی تولید می شود، محصولاتی که از مواد اولیه باکیفیت و درجه یک تولید می شوند استحکام بالایی دارند و می توان آنها را بار ها برای نگهداری و جابجایی میوه مورد استفاده قرار داد و همچنین پس از مصرف به عنوان سبد میوه دست دوم به فروش می رسند، اما نوع دیگر این محصول از مواد اولیه بازیافتی تولید می شوند و دارای کیفیت پایین تر و قیمت ارزان تری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما