پخش کنندگان بطری پت 5 لیتری

بطری پت 5 لیتری ساخته شده از نفت می باشد که صد درصد قابل بازیافت است. این پلاستیک ها منعطف و سبک می باشند. طبق بررسی های انجام شده بیشترین درصد بازیافتی جهان مربوط به بطری پت های پلاستیکی است. کاربرد اصلی این بطری پت برای آب و سایر سیالات می باشد. این بطری پت ها به عنوان پلاستیک پاک شناخته شده اند.این بطری ها در حجم ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند.

پخش کنندگان بطری پت 5 لیتری

معرفی انواع بطری پت 5 لیتری

معرفی انواع بطری پت 5 لیتری

بطری پت ۵ لیتری انواع مختلفی دارد که نوع آن ها به جنس پلاستیک استفاده شده در بطری بستگی دارد.

بطری پت یک نوع پلاستیک می باشد که از دو نوع مونومر اتیلن گلیکل اصلاح شده، تولید شده است. بطری پت کاربردهای بسیاری دارد مانند: بطری های آب معدنی و سایر نوشیدنیها…

پلاستیک پت برای بطری های آب طرفداران بسیاری دارد چرا که این پلاستیک پت در برابر حرارت پایداری بالایی دارد و از همه مهمتر بطری های پت شفاف هستند و قدرت بالایی دارند که آن ها را برای استفاده از آب معدنی مناسب می کنند. همچنین از پلاستیک پت می توان در بسیاری از صنایع استفاده کرد.

از جمله ویژگی های بطری پت این می باشد که این نوع بطری بهداشتی و قوی است و در برابر میکرو ارگانیسم های آلاینده بسیار مقاوم بوده که از ورود میکروب ها به داخل نوشیدنی جلوگیری می کند و با مواد غذایی واکنش نشان نمی دهد .امنیت بطری پت از نظر بهداشت جهانی مورد تایید قرار گرفته است. همچنین بر خلاف بطری های شیشه ای ، بطری پت بسیار سبک و قابل حمل است. بطری های پت معمولا از نوع استفاده نشده هستند که پس از استفاده این بطری ها را می توانیم با شرایط بازیافت، بازیافت کنیم و برای مصارف دیگری از آن ها استفاده کنیم. مانند کاربرد آن ها در بطری های سم و کود. بطری های پت نسبت به بطری های پلاستیکی سالم تر و بهتر هستند و در اندازه ها و سایزهای مختلفی تولید می شوند. به طور کلی می توان از بطری های پت در دمای ۱۲۰ درجه سلیسیوس تا ۱۱۵ درجه سلیسیوس استفاده کرد.

خرید بطری پت 5 لیتری

خرید بطری پت 5 لیتری

خرید بطری پت بدون واسطه برای اطلاع از قیمت بطری پت و همچنین نحوه خرید این بطری‌می توانید به سایت لیمپو پاک مراجعه کنید و از این طریق با آنها تماس بگیرید. بطری های پت در سایزها و اندازه های مختلفی تولید می شوند که شما می توانید برای خرید  بدون واسطه این پت ها به کارخانه های تولیدی آن ها مراجعه کنید. و به صورت بسته بندی آن ها را تهیه کنید. بطری های پت چون بر پایه نفت می باشند و امروزه قیمت نفت در حال تغییر است در نتیجه قیمت این بطری ها نیز سالانه در حال تغییر است و روبه افزایش می باشد. پخش بطری 5 لیتری به صورت کیلویی می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما