پخش کنندگان عمده بطری پت یک لیتری

اولین و بزرگ ترین پخش کنندگان بطری پت یک لیتری تولید کنندگان این محصول هستند که مرغوب ترین جنس را با قیمتی مناسب در بازار پخش می کنند. اگر شما در کار خرید و فروش بطری پت فعالیت دارید، بهتر است در ابتدا به این مراکز پخش و عرضه بطری مراجعه کنید و از آنها خرید نمایید. در این صورت هم صاحب اصل جنس می شوید و هم هزینه های خرید شما کمتر می شود.

پخش کنندگان عمده بطری پت یک لیتری

مشخصات ظاهری انواع بطری پت یک لیتری

مشخصات ظاهری انواع بطری پت یک لیتری انواع بطری پت ۱ لیتری در اغلب موارد به صورت شفاف تولید می شود. در ساخت آن از سوی تولید کننده ها استاندارد ها و نکات کوچک و مهم رعایت می شود و این باعث می گردد تا این ماده بدون هیچ نقص یا عیب و بسیار کامل و سالم تولید شود.

 1. این بطری ها به دلیل اینکه کاملا شفاف است، محصول درون آن به آسانی و کاملا دیده می شود. می توان با حک کردن یک برچسب جداب و گیرا یا لوگوی مناسب روی بطری پت یک لیتری ظاهری زیباتر را برای آن ایجاد کرد.
 2. مقاومت مکانیکی بطری پت بسیار خوب و بالا است به طوری که با وارد شدن ضربه یا تحت تاثیر فشار زیاد حالت آن به آسانی تغییر نمی کند.
 3. علاوه بر این، بطری پت یک لیتری مقاومت شیمیایی بسیار بالا و مطلوبی دارد و می توان مواد شیمیایی بازی یا اسیدی و نیز مواد خورنده را درون آن ریخته و نگه داری کرد، بدون آنکه آسیبی به بطری وارد شود.
 4. همچنین در این بطری به دلیل اینکه ظاهر با کیفیتی دارد و از مواد اولیه مناسب ساخته شده است، در مقابل مواد خورنده به آسانی دچار خوردگی نشده و و خراب نمی شود. بر این اساس هم با خاطری آسوده می توان از بطری های پت در صنایع مختلف استفاده نمود.
 5. بطری پت شکل های هندسی و سایزهای بزرگ و کوچک داشته و دارای درب های پرسی یا پیچی و غیره است که هر کدام برای کاربرد خاص و ریختن مواد متناسب با ظاهر بطری مناسب است.
 6. برخی از بطری پت یک لیتری دارای دسته بوده و برخی دسته ندارد، معمولا نوع دسته دار آن به علت استفاده و حمل و نقل آسان طرفدار بیشتری داشته و تولید پر رونقی دارد.

بررسی کیفیت بطری پت یک لیتری استاندارد

بررسی کیفیت بطری پت یک لیتری استاندارد

 • بطری های پت (PET) یک لیتری که نام دیگر آن پلی اتیلن ترفتالات هم می باشد، یکی از انواع بسته بندی بوده که بسیار هم مقرون به صرفه به شمار می آیند. این بطری ها بعد از انقلاب صنعتی حتی با وجود اینکه مواد اولیه برای ساخت آن کم بود، با این حال تولید آن مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفت و از استقبال خوبی برخوردار شد. به همین دلیل بازار تولید آن رونق بالایی گرفت و با خصوصیت و کیفیت های مختلف ساخته شد و روانه بازار گردید که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود:
 • بطری‌های پت به دلیل داشتن ترکیبات اولیه خاص و مناسب در برابر شکستگی بسیار دوام دارد و مقاوم هستند و این نشان از بالا بودن کیفیت کالا است.
 • هر چه بطری با کیفیت تر باشد، مقاومت آن در مقابل دماهای بالا و حرارت زیاد مقاوم است و باعث می شود گرما در داخل بطری نفوذ نکند و به کمک همین ویژگی مهم است که محتویات درون بطری از گرمای محیط خارج در امان بماند.
 • معمولا وزن بطری پت در مقایسه با دیگر انواع بطری مانند بطری های ساخته شده ازشیشه یا فلز یا بسیار سبک تر است و وزن کمتری نسبت به جنس های بیان شده دارد و این ویژگی کیفیت برتر محصول را می رساند.
 • همچنین اکثر بطری‌ های که از جنس پت ساخته می شود، حتی با وجود کیفیت بالای و جنس خوبی که دارد، قیمت آن هم بسیار ارزان و کمتر از انواع فلزی یا شیشه‌ای می باشد که این هم دیگر از شاخص‌ های قابل توجه بطری پت استاندارد می باشد.

عمده فروشی بطری پت یک لیتری

عمده فروشی بطری پت یک لیتری بطری پت از وسایل بسیار پر مصرف و لازم برای بسته بندی مواد مختلف می باشد که به صورت عمده و جزئی ارائه می شود. از اولین و بزرگ ترین مرکز عمده فروشی بطری پت تولید کنندگان هستند که محصولی مرغوب را با بهترین قیمت به متقاضیان به طور عمده می فروشند و به علت نبود واسطه برای خریداران مقرون به صرفه خواهد بود.

برخی از سایت های معتبر اینترنتی با تولید کنندگان بطری در ارتباط هستند و در زمینه خرید و فروش این کالا به طور عمده و جزئی فعال می باشند. آنها با قیمت بسیار مناسب و شرایط سهل محصول به عمده فروشی بطری پرداخته و بطری را سریع و آسان در اختیار مشتریان قرار می دهند. بسیاری از فروشندگان لوازم پلاستیکی نیز از دیگر مراکز عمده فروشی بطری پت یک لیتری هستند. آنان محصولی مرغوب را با قیمتی کمی بیشتر به خریداران به صورت عمده به فروش می رسانند.

عرضه مستقیم بطری پت یک لیتری

عرضه مستقیم بطری پت یک لیتری برخی از سایت های معتبر مجازی با داشتن تیم پشتیبانی قوی و متبحر در زمینه فروش، خرید و عرضه بطری پت یک لیتری فعال هستند و همچنین با تولید کنندگان این محصول ارتباط دارند. آنها تصویر انواع بطری را به همراه قیمت هر کدام در سایت خود درج کرده و کار خرید را برای خریداران و مشتریان خود آسان ساخته و خدمت رسانی می کنند.

این مراکز از گزینه های برتر عرضه مستقیم بطری محسوب می شوند، زیرا علاوه بر مزایایی که بیان شد، در خرید مجازی هیچ گونه دلالی وجود ندارد تا باعث افزایش قیمت شده و قیمت بطری بسیار کمتر است. تولید کنندگان بطری پت نیز خود از اصلی ترین عرضه کنندگان و مراکز فروش و خرید بطری پت استاندارد هستند و از دیگر فروشندگانی به شمار می آیند که به فروش فوق العاده بطری می پردازند.

چرا که آنان اصل جنس را آن هم با قیمتی مناسب به صورت عمده و جزئی به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به خریداران می فروشند و با خرید از آنها نرخ محصول کمتر می شود. البته تولید کنندگان در سراسر کشور نمایندگی های معتبر و مجازی دارند که به عرضه و پخش بطری پت مشغول می باشند و کالایی با کیفیت بالا و به قیمت درب کارخانه به متقاضیان می فروشند که بسیار ارزان تر از بازار حساب می شود. با این شرایط نمایندگی ها هم خود از دیگر مراکز فروش فوق العاده بطری پت استوانه ای هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما