کارخانه تولید سبد میوه درجه یک

سبد میوه درجه یک به جهت مقاومت بالایی که دارد برای نگهداری میوه ها و یا حمل و نقل آنها بسیار مناسب است و به آسانی مقاومت خود را از دست نمی دهد و حتی می توان پس از یکبار مصرف این محصول را به عنوان سبد میوه دست دوم مورد استفاده قرار داد، کارخانه تولید سبد درجه یک این محصول را با کاربرد مواد اولیه باکیفیت و نو تولید می کند و آن را به صورت عمده و با بهترین قیمت عرضه می نماید.

کارخانه تولید سبد میوه درجه یک

فرآیند تولید سبد میوه پلاستیکی

فرآیند تولید سبد میوه پلاستیکی

فرآیند تولید سبد میوه پلاستیکی توسط دستگاه تزریق انجام می گیرد و نحوه تولید این محصول به این صورت است که مواد اولیه توسط قیف به سیلندر ماردون دستگاه انتقال می یابند و پس از ذوب شدن و اضافه شدن رنگ های دلخواه به درون قالب های مخصوص در سایز های مختلف تزریق می گردد و پس از خنک شدن به سبد پلاستیکی در سایز های مختلف تبدیل می شود که با حرکت صفحه دستگاه باز می شود و سبد های تولید شده به بیرون پرت می شوند.

این محصول در سایز های متنوعی تولید می شود که بسته به سایز سبد پلاستیکی دستگاه نیز در ابعاد بزرگ و کوچک وجود دارد و به عنوان نمونه برای سبد های 14 تا 18 کیلو دستگاه های تزریقی 400 تن مناسب هستند.

مشخصات سبد میوه درجه یک

مشخصات سبد میوه درجه یک

سبد میوه درجه یک جنس خوبی دارد زیرا این محصول از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است و از این رو استحکام بالایی دارد و می توان آن را بار ها مورد استفاده قرار داد بدون اینکه دچار شکستگی شود و برای حمل بار در مسافت طولانی مناسب است و مانع آسیب به میوه ها می شود.

این محصول دارای سطحی صاف و نفوذ ناپذیر است و به همین دلیل خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی دارد و مواد فاسد کننده و بیماری زا مانند قارچ ها بر روی آن رشد نمی کنند و همچنین راحتی قابل شستشو است و به دلیل سطح صافی که دارد آلودگی ها به آسانی بر روی آن پاک می شوند.

سبد میوه درجه یک در سایز های متفاوت و به صورت استاندارد تولید می شود و برای انواع میوه در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ و به صورت دیواره بلند و دیواره کوتاه تولید می شود که می توان آن را برای نکهداری و حمل و تقل میوه های مختلف با بافت نرم و سفت مورد استفاده قرار داد.

این محصول همچنین در رنگ های متفاوت و متنوعی تولید می شود و با وجود کیفیت و کارایی بسیار خوبی که دارد به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه با قیمت مناسب و ارزان مورد پسند مصرف کنندگان بسیاری می باشد و خرید آن برای تولید کنندگان این محصول به صرفه می باشد.

فروش مستقیم سبد میوه درجه یک

فروش مستقیم سبد میوه درجه یک

فروش مستقیم سبد میوه درجه یک به صورت آنلاین مورد استقبال مصرف کنندگان و خریداران عمده بسیاری می باشد که به جهت به صرفه بودن این روش خرید را انتخاب می کنند و می توانند به راحتی این محصول را با تنوع بالا در رنگ و سایز انتخاب کنند و آن را با هزینه کم سفارش و خریداری نمایند.

قیمت سبد میوه با توجه به کیفیت آن متفاوت است و محصولات باکیفیت به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استاندارد های لازم در تولید آنها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل ماندگاری بالایی دارند و برای حمل و نقل محصولات برای مسافت های طولانی مناسب هستند زیرا به آنها در اثر فشار و وزن بالا آسیبی نمی رسد.

فروش سبد میوه با قیمت ارزان و کیفیت بالا از طریق این سایت انجام می گیرد و مشتریان می توانند محصولات باکیفیت را به صورت مستقیم و بی واسطه ثبت سفارش نمایند تا در اسرع وقت با هزینه کم برای آنها ارسال گردد و البته مشاورین نیز اطلاعات لازم و بیشتری را جهت انجام خریدی آسان و رضایت بخش در اختیار مشتریان قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما