مشاوره و سفارش

پلاستیک گلخانه

ضخامت های بسیار متفاوتی برای انواع پلاستیک های شفاف وجود دارد. ضخامت هایی که باعث می شود تا مشتریان در بازار ایران بتوانند انتخاب های بسیار زیادی داشته باشند. انتخاب های موجود در بخش خرید و فروش انواع پلاستیک گلخانه بر اساس نیاز مشتریان می باشد. به همین منظور می توان به سادگی در بزرگترین بازار های روز ایران نمونه های تولید شده از این محصولات را شناسایی کرد و بهترین تولیدات این صنعت را در اختیار داشت.

پلاستیک زباله

پلاستیک زباله یکی از مهم ترین و اصلی ترین تولیدات پلاستیک در بازار ایران می باشد. مصرف عمده انواع پلاستیک زباله در بازار ایران باعث شده تا بزرگترین شرکت های تولید حجم تولید خود را در این محصولات بیشتر نمایند. نمونه های بسیار خوبی از انواع پلاستیک زباله را که بیشترین عرضه و بازدهی را برای عرضه کنندگان و مشتریان به همراه دارد می توان در لیست زیر قرار داد:
۱. پلاستیک زباله رولی ۲. پلاستیک زباله بسته بندی ۳. پلاستیک زباله کوچک         ۴. پلاستیک زباله عمده ۵. پلاستیک زباله فله ای ۶. پلاستیک زباله بیمارستانی ۷. پلاستیک زباله کیلویی

گالن پلاستیکی بنزین

خرید گالن پلاستیکی بنزین در بازار ایران برای حمل این محصول در منطقه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های منحصر به فرد این محصول باعث شده تا گالن های مخصوص آن در شرایط خاص و قیمت های خاصی تولید و عرضه شود. به همین منظور می توان نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را در بزرگترین بازار های روز ایران با قیمت مناسب تهیه کرد. در بازار خرید و فروش بهترین نمونه های گالن پلاستیکی در کشور ایران می توان مشتریان بسیار زیادی را سراغ داشت که به دنبال خرید این محصولات می باشند. این محصولات با حجم های بسیار مشخصی در بازار ایران با قیمت های مناسب عرضه می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

Attention: The internal data of table “1” is corrupted!
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی پالیز پلاستیک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات پت و پلی اتیلن از جمله انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی، به صورت عمده و مستقیم از کارخانه جهت استفاده در داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه عرضه می نماید.

مدیر بازرگانی پالیز پلاستیک

محمد عسکری

Call Now Buttonتماس بگیرید